Македонски | Shqip | English |
10 јан 14:27 Автомобили , Велес , Градско

VW Passat

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан 02:43 Автомобили , Велес , Градско

VW Passat itno

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
22 ное 20:51 Автомобили , Велес , Градско

RENAULT MEGANE SCENIC 1.6 16v 107ks.PLIN EXTRA

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
05 ное 17:07 Автомобили , Велес , Градско

Renault Scenic 1.6 16v Plin 107ks EXTRA

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
09 окт 14:02 Автомобили , Велес , Градско

BMW 320d

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
27 авг 18:23 Автомобили , Велес , Градско

VW Golf 1.9 TD

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг 02:04 Автомобили , Велес , Градско

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
06 авг 12:26 Автомобили , Велес , Градско

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
01 авг 12:11 Автомобили , Велес , Градско

Ford Fiesta

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 55 000 - 59 999
22 јул 04:32 Автомобили , Велес , Градско

Skoda Felicia

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
21 мај 22:13 Автомобили , Велес , Градско

VW Vento 1.9 tdi

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 19:53 Автомобили , Велес , Градско

Renault Laguna 1.9dci

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 23:04 Автомобили , Велес , Градско

RENAULT SCENIC 1.6 16v 107 ks PLIN EXTRA

2 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
21 апр 20:17 Автомобили , Велес , Градско

Hyundai Tucson

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
25 фев 19:01 Автомобили , Велес , Градско

RENAULT SCENIC 1.6 16v PLIN 107ks

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
08 јан 19:44 Автомобили , Велес , Градско

Peugeot 207

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек 15:29 Автомобили , Велес , Градско

Citroen 2 CV

350 ЕУР

Година: 1986
Километража: 85 000 - 89 999
21 ное 11:44 Автомобили , Велес , Градско

Citroen Xantia 1.8 benzin -96

699 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
21 ное 00:46 Автомобили , Велес , Градско

Aixam Crossline -14

Година: 2014
Километража: 10 000 - 14 999
12 ное 13:59 Автомобили , Велес , Градско

Aixam Crossline -13

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
23 сеп 20:46 Автомобили , Велес , Градско

Honda Prelude 2.0 98kw -95

2 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
24 авг 22:46 Автомобили , Велес , Градско

Peugeot 106 1.5D -98

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
16 јул 18:56 Автомобили , Велес , Градско

Alfa Romeo 146 -12

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
26 мај 17:05 Автомобили , Велес , Градско

Mercedes C 180 -94 moze i zamena

2 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 08:08 Автомобили , Велес , Градско

VW Golf 4 -98

3 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр 17:18 Автомобили , Велес , Градско

VW PASSAT 1.9 TDI -94

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр 22:58 Автомобили , Велес , Градско

VW Bore -03 Cena po dogovor

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар 15:05 Автомобили , Велес , Градско

Renault Laguna -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар 22:38 Автомобили , Велес , Градско

Mazda 6 -04

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
31 јан 13:50 Автомобили , Велес , Градско

ALFA ROMEO 156 1.9JTD -99 77kw 105ks

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
24 јан 16:35 Автомобили , Велес , Градско

Opel Vectra -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан 11:34 Автомобили , Велес , Градско

Opel Corsa -03

2 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток