Македонски | Shqip | English |
07 апр. 20:34 Автомобили , Велес , Градско

Hyundai Tucson Itno

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
04 апр. 19:53 Автомобили , Велес , Градско

Peugeot 206 plus

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
31 јан. 22:25 Автомобили , Велес , Градско

Renault Megane Scenic 1.6 16v plin

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
30 јан. 22:17 Автомобили , Велес , Градско

LADA 1500 PRV SOPSTVENIK

1 000 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
16 окт. 20:34 Автомобили , Велес , Градско

VW Polo 1.4 TDI

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
20 септ. 20:56 Автомобили , Велес , Градско

Renault 19 1.9TD

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
19 септ. 12:26 Автомобили , Велес , Градско

Renault R 19 1.9TD

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
20 мај 11:31 Автомобили , Велес , Градско

Mercedes Benz C 200 vo odlicna sostojba

1 900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 350 000 - 399 999
10 јан. 14:27 Автомобили , Велес , Градско

VW Passat

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 02:43 Автомобили , Велес , Градско

VW Passat itno

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
Кон почеток