Македонски | Shqip | English |

Вчера 19:59
Линк
Куќи/Вили , Велес

Se izdava kuka pod naem

Број на соби: 3
Површина: 70
21 мар. 23:36 Станови , Велес

Stan vo strogiot centar na Veles

68 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
20 мар. 11:44 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

Број на соби: 3
18 мар. 19:49 Станови , Велес

Stan od 40m2 vo Veles

Број на соби: 2
Површина: 40
18 мар. 19:37 Станови , Велес

Stan 70 m2 vo Veles

50 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
18 мар. 15:19 Куќи/Вили , Велес

Niva so vikendica vo Veles

Број на соби: 5
Површина: 150
17 мар. 14:05 Куќи/Вили , Велес

Kuka od 72m2 vo Veles

20 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 мар. 23:06 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles itno ili se zamenuva

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 9
Површина: 200
11 мар. 16:03 Станови , Велес

Stan od 70m2 vo Veles

Број на соби: 4
Површина: 70
09 мар. 22:12 Станови , Велес

Trosoben stan vo Uzus

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 мар. 18:27 Станови , Велес

Stan 70m2 vo Veles

Број на соби: 3
Површина: 70
25 фев. 22:54 Куќи/Вили , Велес

Кuka vo Veles itno

Број на соби: 5
Површина: 170
23 фев. 18:45 Станови , Велес

Stan vo kompleks Uzus

29 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 фев. 21:45 Станови , Велес

Stan od 52m2 vo Veles

Број на соби: 2,5
13 фев. 21:53 Куќи/Вили , Велес

KUKA VO VELES

Број на соби: 8
Површина: 200
02 фев. 17:20 Куќи/Вили , Велес

Se izdava kuka

Број на соби: 3
Површина: 90
Кон почеток