Македонски | Shqip | English |

Денес 13:57 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles moze zamena

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 02:52 Куќи/Вили , Велес

Se izdava kuka vo Basino Selo

Број на соби: 8
Површина: 170
22 јун 05:06 Станови , Велес

Se izdava namesten stan od 80m2 vo Veles

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
21 јун 20:50 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

Број на соби: 6
Површина: 110
21 јун 11:38 Куќи/Вили , Велес

KUKA OD 250m2 VO VELES

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
18 јун 23:40 Куќи/Вили , Велес

Kuka ili sprat od kuka vo Veles

Број на соби: 7
Површина: 100
17 јун 22:58 Куќи/Вили , Велес

Izdavam kuka za familija vo Veles

Број на соби: 3
Површина: 100
15 јун 12:19 Куќи/Вили , Велес

Stara kuka vo Veles

7 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 јун 19:32 Станови , Велес

Stan vo nova naselba Veles

24 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 40
12 јун 18:51 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
12 јун 18:38 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles Basino Selo

20 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 јун 13:59 Куќи/Вили , Велес

Kuka na ul Vasil Glavinov

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
06 јун 16:59 Станови , Велес

Stan 40m2 vo Veles

Број на соби: 2
Површина: 40
05 јун 18:24 Станови , Велес

STAN VO CENTAR ITNO

32 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
01 јун 00:06 Куќи/Вили , Велес

Sprat od kuka vo Veles

Број на соби: 7
Површина: 140
27 мај 21:39 Куќи/Вили , Велес , Чашка

Kuka vo Veles

Број на соби: 6
Површина: 100
19 мај 14:23 Куќи/Вили , Велес

Kuka so dukan vo Veles

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
Кон почеток