Македонски | Shqip | English |

Вчера 17:04 Куќи/Вили , Велес

Kuka od 72m2 vo Veles

20 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мар. 19:59
Линк
Куќи/Вили , Велес

Se izdava kuka pod naem

Број на соби: 3
Површина: 70
20 мар. 11:44 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

Број на соби: 3
18 мар. 15:19 Куќи/Вили , Велес

Niva so vikendica vo Veles

Број на соби: 5
Површина: 150
15 мар. 23:06 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles itno ili se zamenuva

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 9
Површина: 200
25 фев. 22:54 Куќи/Вили , Велес

Кuka vo Veles itno

Број на соби: 5
Површина: 170
13 фев. 21:53 Куќи/Вили , Велес

KUKA VO VELES

Број на соби: 8
Површина: 200
02 фев. 17:20 Куќи/Вили , Велес

Se izdava kuka

Број на соби: 3
Површина: 90
22 јан. 17:07 Куќи/Вили , Велес

Kuka blizu Kojnik

6 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
21 јан. 12:09 Куќи/Вили , Велес

Кuka vo Veles

35 000 ЕУР

Број на соби: 8
01 јан. 17:06 Куќи/Вили , Велес

Imot vo selo Lozovo

Број на соби: 6
Површина: 130
28 ноем. 16:18 Куќи/Вили , Велес

Se iznajmuva sprat od kuka vo Veles

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
23 ноем. 10:49 Куќи/Вили , Велес

Dvospratna kuka na ulica Petre Alcev 28

Број на соби: 6
Површина: 100
20 ноем. 14:00 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

7 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
14 ноем. 22:36 Куќи/Вили , Велес

Sprat od kuka vo Veles

15 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
15 окт. 11:20 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

Број на соби: 4
07 окт. 11:39 Куќи/Вили , Велес

Se iznajmuva kuka vo Basino selo 170m2

Број на соби: 8
Површина: 170
04 окт. 22:24 Куќи/Вили , Велес

SPRAT OD KUKA

49 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 септ. 19:16 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

Број на соби: 6
Површина: 180
20 септ. 11:27 Куќи/Вили , Велес

Stara kuka 85m2 Veles

7 500 ЕУР

Број на соби: 4
18 септ. 23:19 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

Број на соби: 2
12 септ. 21:42 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 септ. 19:43 Куќи/Вили , Велес

KUKA VO NOVA NASELBA VEDNAS VSELIVA

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
22 авг. 14:00 Куќи/Вили , Велес

Kuka od 120m2 vo Veles plus 120 m2

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
30 јул. 10:40 Куќи/Вили , Велес

Kuka do ezero Mladost

59 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
27 јул. 13:18 Куќи/Вили , Велес

PRIVATEN STANBEN OBJEKT

160 000 ЕУР

Број на соби: > 10
18 јул. 11:18 Куќи/Вили , Велес

Kuka vikendica od 60m2 vo Veles

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Кон почеток