Македонски | Shqip | English |

27 дек. 01:44 Автомобили , Велес

Ford Mondeo 1.8TD

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 дек. 01:44 Автомобили , Велес

Opel Meriva 1.7 disel 2005 godina

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 17:38 Автомобили , Велес

VW Touran

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 19:02 Автомобили , Велес

Opel Astra H 1.4i 90hp

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
22 дек. 13:54 Автомобили , Велес

Seat Altea 2.0 140KS

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 08:02 Автомобили , Велес

SEAT ALTEA 1.9 TDI NOV UVOZ GERMANIJA

4 199 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
20 дек. 19:39 Автомобили , Велес

Alfa Romeo 156 redizajn

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 14:53 Автомобили , Велес

Golf 6

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 дек. 14:09 Автомобили , Велес

Opel Astra

10 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 40 000 - 44 999
20 дек. 12:53 Претпријатие Автомобили , Велес

SEAT TOLEDO 1.9 TDI 150KS

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
14 дек. 11:10 Автомобили , Велес

OPEL ASTRA 1.4 benzin PRV SOPSTVENIK

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток