Македонски | Shqip | English |

27 дек 01:31 Автомобили , Велес

FORD FOCUS 1,8 TDCI

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
26 дек 20:57 Автомобили , Велес

Land Rover Freelander

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек 14:37 Автомобили , Велес

BMW 320

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
26 дек 11:37 Автомобили , Велес

VW Caddy 1.9 registrirano

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
26 дек 00:11 Автомобили , Велес

FORD FOCUS 1,8 TDCI

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
23 дек 22:23 Автомобили , Велес , Чашка

FORD ESCORT ODLICEN REGISTRIRAN DIZEL

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 130 000 - 139 999
22 дек 19:48 Автомобили , Велес

Land Rover Discovery 3 zamena za Jeep nas 2011god

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
22 дек 19:04 Автомобили , Велес

VW Polo

Година: 2008
Километража: 5 000 - 9 999
21 дек 16:36 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

Број на соби: 6
Површина: 140
20 дек 22:40 Автомобили , Велес

Opel Astra

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 10 000 - 14 999
20 дек 14:15 Автомобили , Велес

VW Golf

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
18 дек 17:33 Автомобили , Велес

Nissan Micra 1.2 Facelift Perfektna

3 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
17 дек 17:00 Автомобили , Велес

Seat Cordoba socuvan

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
17 дек 13:45 Автомобили , Велес

VW Golf itno

4 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек 10:48 Автомобили , Велес

Daewoo Matiz

950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток