Македонски | Shqip | English |

27 мар 19:58 Автомобили , Велес

BMW 320 MOZE ZAMENA

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар 02:07 Автомобили , Велес

BMW 525 tds -94 Се продава

170 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
26 мар 20:45 Автомобили , Велес

Audi A3 Navi

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар 19:34 Автомобили , Велес

Audi A3 S-line Itno

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар 17:49 Автомобили , Велес

BMW 530d

7 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
25 мар 16:36 Куќи/Вили , Велес

Kuka 130m2 Veles moze i zamena za stan

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
25 мар 14:35 Станови , Велес

Se izdava trosoben stan vo Veles na super lokacija

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
24 мар 22:02 Автомобили , Велес

MERCEDES-BENZ A 180 CDI FULL OPREMA UVOZ GERMANIJA

4 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
23 мар 12:25 Авто плац Автомобили , Велес

PEUGEOT 307 1.6 HDI 80kw -04 Avto Alex

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
22 мар 19:24 Автомобили , Велес

BMW 525 d

9 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар 17:51 Автомобили , Велес

VW Passat moze zamena

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
21 мар 21:36 Автомобили , Велес

Мercedes ML270

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар 21:32 Автомобили , Велес

Seat Ibiza

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
21 мар 21:00 Автомобили , Велес

BMW X3

9 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
21 мар 10:30 Куќи/Вили , Велес

Kuka na ul Vasil Glavinov

38 000 ЕУР

Број на соби: 5
21 мар 09:01 Автомобили , Велес

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар 16:59 Авто плац Автомобили , Велес

CITROEN XSARA 1.4. -04 KAKO NOVA Avto Alex

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
19 мар 18:19 Автомобили , Велес

Opel Astra H 1.9 CDTI 120 ks

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток