Македонски | Shqip | English |

14 мај 08:04 Претпријатие Автомобили , Велес

VW POLO 1,2 16V -04 ODLIČEN AVTO ALEX

2 580 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
13 мај 21:56 Автомобили , Велес

Fiat Bravo

35 000 МКД

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
13 мај 20:25 Автомобили , Велес

Mercedes-Benz A 180 Avangarde

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 20:25 Автомобили , Велес

Seat Leon 2.0FSI TNG

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 15:26 Автомобили , Велес , Чашка

SEAT ALHAMBRA MOZE I ZAMENA ZA FERGUSON 339

2 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 35 000 - 39 999
12 мај 20:35 Автомобили , Велес

BMW 530

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
12 мај 16:17 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL ASTRA 1.7 CDTI -07 COSMO FACELIFT

2 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 16:04 Автомобили , Велес

Seat Ibiza 1.4tdi

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 18:27 Автомобили , Велес

SEAT ALTEA XL

4 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 17:35 Претпријатие Автомобили , Велес

Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks -07 AUTOMATIK

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
11 мај 16:15 Претпријатие Автомобили , Велес

VW GOLF 5 1.9 TDI-105ks ODLICEN

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
11 мај 15:26 Претпријатие Автомобили , Велес

FORD MONDEO VO ODLICNA SOSTOJBA

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 15:23 Автомобили , Велес

BMW 530 dizel

3 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
11 мај 10:18 Станови , Велес

EDNOSOBEN STAN

Број на соби: 2
10 мај 21:53 Автомобили , Велес

SUZUKI VITARA 2.0HDi

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
10 мај 15:55 Претпријатие Автомобили , Велес

LANCIA YPSILON 1.3JTDm momo design AUTOMATIC

2 790 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
10 мај 09:34 Куќи/Вили , Велес

Kuka na odlicna lokacija plostad Varnaliite

Број на соби: 5
Површина: 160
10 мај 08:44 Претпријатие Автомобили , Велес

RENAULT LAGUNA 1.9 -07 NAVI AVTOALEX

3 480 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
09 мај 22:43 Автомобили , Велес

Mitsubishi ASX

10 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
09 мај 18:19 Претпријатие Автомобили , Велес

PEUGEOT 308 1.6HDI -09

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
09 мај 14:21 Автомобили , Велес

JUGO KORAL 45 AMERIKA YUGO KORAL 45 AMERICA

390 ЕУР

Година: 1993
Километража: 55 000 - 59 999
09 мај 08:28 Претпријатие Автомобили , Велес

ALFA 147 1.9 JTDm 120ks -07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 22:17 Автомобили , Велес

Opel Corsa

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 22:13 Автомобили , Велес

Mercedes-Benz ML 320 cdi automatic

9 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток