Македонски | Shqip | English |

13 апр 22:28 Автомобили , Велес

Mercedes A 200 cdi

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр 22:16 Автомобили , Велес

VW Golf 5

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр 13:58 Автомобили , Велес

VW GOLF 6 VARIANT MATCH 1.6 TDI 105 HP

10 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр 12:27 Претпријатие Автомобили , Велес

Fiat Stilo 1.9 Multijet 120 ks-06g

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр 19:21 Автомобили , Велес

BMW 118

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр 13:53 Автомобили , Велес

VW Golf5 1.9TDI registriran moze zamena

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр 11:45 Претпријатие Автомобили , Велес

Citroen C3 1.1 benz+plin 2010 g PERFEKTNA

3 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
11 апр 12:11 Автомобили , Велес

VW Golf 4

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр 12:02 Претпријатие Автомобили , Велес

Ford C MAX 1.8 tdci GHIA PERFEKTEN

3 590 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр 16:10 Автомобили , Велес

Fiat Grande Punto 1.3 D Multijet

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр 13:49 Автомобили , Велес

TOYOTA AYGO Automatic

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр 13:47 Автомобили , Велес

SEAT IBIZA Prv sopstvenik

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
09 апр 21:03 Автомобили , Велес

Ford Focus

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
09 апр 20:21 Автомобили , Велес

HONDA CR-Z 2010

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
09 апр 20:13 Автомобили , Велес

Land Rover Range Rover Sport 2.7 HSE 2008

17 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
09 апр 15:19 Автомобили , Велес

Rover 620

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр 03:13 Автомобили , Велес

Hyndai Accent -98

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр 00:20 Автомобили , Велес

VW Passat

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр 00:20 Автомобили , Велес

Fiat Ulysse

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр 22:43 Автомобили , Велес

BMW 525 -08 AUTOMATIC ODLICNO SOCUVANO

11 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр 19:59 Автомобили , Велес

Renault Megane 1.5dci

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 апр 19:58 Автомобили , Велес

Alfa Romeo 147 jtd

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
07 апр 19:58 Автомобили , Велес

Opel Corsa 1.4 Benzin

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
07 апр 19:26 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

Број на соби: 5
Површина: 80
Кон почеток