Македонски | Shqip | English |

08 апр 12:51 Автомобили , Велес

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS SPORT LINE CISTO NOVA KO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 апр 12:51 Автомобили , Велес

KIA RIO 1.5 CRDI FULL OPREMA -07

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр 12:23 Машини и Алати , Велес

Pila

3 000 МКД

08 апр 12:07 Автомобили , Велес

BMW 320

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр 09:57 Автомобили , Велес

JEEP CHEROKEE 2.8 CRD limited

11 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
08 апр 09:28 Куќи/Вили , Велес

Kuka 50m2 i dvorno mesto 100m2

Број на соби: 3
Површина: 50
07 апр 14:41 Автомобили , Велес

Ford Mondeo itno

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 30 000 - 34 999
06 апр 01:35 Автомобили , Велес

SMART FOR FOUR 1.1 BENZIN PLIN

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
05 апр 21:42 Автомобили , Велес

CITROEN C4 1.6 HDI FULL OPREMA UVOZ GERMANIJA

3 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр 17:47 Автомобили , Велес

Audi Cabriolet

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр 14:32 Автомобили , Велес

VW Golf 4 TDI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр 13:31 Автомобили , Велес

Renault Laguna

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
04 апр 12:10 Авто плац Автомобили , Велес

VW GOLF 5 2.0 TDI 140KS

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр 10:21 Автомобили , Велес

BMW 520D 163KS

9 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр 10:13 Автомобили , Велес

SEAT EXEO 2.0 DIZEL 170HP SPORT

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр 22:30 Автомобили , Велес

Peugeot 207 Trendy benzin MKD

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
03 апр 15:44 Автомобили , Велес

AUDI A4 1.9 TDI 131KS -03

4 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
03 апр 14:56 Автомобили , Велес

TOYOTA RAV 4 2.2 D-4D 4X4 150KS -11

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
{{#each data}} {{/each}}
Кон почеток