Македонски | Shqip | English |

26 апр. 01:46 Автомобили , Велес

Mazda 6

Година: 2007
Километража: > 500 000
25 апр. 19:33 Автомобили , Велес

Opel Astra

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
25 апр. 16:49 Станови , Велес

Garsonjera 30m2 vo kulata kaj internatot

Број на соби: 1,5
Површина: 30
25 апр. 13:05 Автомобили , Велес

Toyota Yaris

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 95 000 - 99 999
25 апр. 00:11 Автомобили , Велес

hyundai accent akcent full oprema

3 МКД

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр. 21:23 Станови , Велес

PETOSOBEN STAN VO CENTAR ITNO

Број на соби: 5
Површина: 120
24 апр. 20:07 Автомобили , Велес

OPEL ASTRA COSMO SPORT 1.9CDTI 120KS 6 BRZ FULL

3 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
24 апр. 12:21 Автомобили , Велес

Mercedes-Benz CLK 320 CDI

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
24 апр. 08:06 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL MERIVA 1.7 CDTI -08

3 380 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
23 апр. 16:44 Автомобили , Велес

Ford Focus 1.8 TDCI

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
23 апр. 08:10 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74 KW -07

3 380 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр. 19:18 Автомобили , Велес

Opel Corsa 1.5

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
21 апр. 02:19 Автомобили , Велес

Audi a3 2.0 -03

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 20:25 Автомобили , Велес

Fort Escort

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 23:12 Автомобили , Велес

Opel GT 2.0 264ks

18 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 40 000 - 44 999
19 апр. 12:46 Куќи/Вили , Велес

Se izdava kuka pod naem vo Basino selo

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
19 апр. 12:42 Станови , Велес

Stan od 58 m2 vo centar na Veles

Број на соби: 3
19 апр. 12:18 Автомобили , Велес

Opel Astra G 2.0 dizel Odlicna

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 22:19 Автомобили , Велес

Daewoo Tico Moze zamena

490 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток