Македонски | Shqip | English |

17 мај 00:58 Автомобили , Велес

Audi A4 b5 1.9 Quattro

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 18:21 Куќи/Вили , Велес

SPRAT OD KUKA RENOVIRAN I NEVSELEN

Број на соби: 3
Површина: 80
16 мај 17:49 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

52 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
15 мај 22:24 Автомобили , Велес

Ford Focus Ghia 1.8 tdci 85kw

2 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 19:39 Куќи/Вили , Велес

KUKA VO VELES

Број на соби: 7
Површина: 190
12 мај 18:07 Станови , Велес

Se izdava trosoben namesten stan vo Veles trgovski

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
12 мај 10:52 Претпријатие Автомобили , Велес

Ford Focus 1.8 tdci Car4you

3 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 23:14 Автомобили , Велес

FORD FOCUS TDDI PLUS GHIA

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 22:51 Автомобили , Велес

AUDI A6 1.9TDI LIMUZINA -98

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
10 мај 10:54 Моторцикли (над 50cc) , Велес

YAMAHA X MAX

2 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
09 мај 14:57 Автомобили , Велес

Audi A3 S Line

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 13:56 Автомобили , Велес

Peugeot 106 1.5D

1 490 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 12:00 Автомобили , Велес

TOYOTA AYGO Automatic

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
09 мај 10:37 Автомобили , Велес

AUDI A4 1.9TDI karavan

2 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 10:24 Автомобили , Велес

Mercedes E220 CDI

18 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
08 мај 23:56 Автомобили , Велес

Alfa Romeo 147 1.9 jtd

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 мај 23:48 Автомобили , Велес

Ford Focus 1.4i -09

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
07 мај 21:30 Автомобили , Велес

Fiat Idea

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
07 мај 16:38 Автомобили , Велес

Smart ForTwo

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
06 мај 21:16 Станови , Велес

Se iznajmuva stan vo Veles

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
05 мај 11:55 Автомобили , Велес , Чашка

Fiat Panda 1.1 perfektna

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток