Македонски | Shqip | English |

16 јан 15:58 Станови , Велес

Se iznajmuva stan na odlicna lokacija

4 500 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
15 јан 15:10 Автомобили , Велес

SMART For Two cabrio -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
14 јан 23:36 Автомобили , Велес

AUDI A 6 2.5TDI-150KS EXTRA-FULL -98

2 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан 19:48 Автомобили , Велес

FIAT PUNTO 1.9 JTD -01 NOV UVZ

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан 18:20 Автомобили , Велес

AUDI A3 1.9TDI 110KS KLIMATRONIK -98

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан 17:26 Автомобили , Велес

VW Golf 1 - 84

800 ЕУР

Година: 1984
Километража: 10 000 - 14 999
11 јан 17:01 Автомобили , Велес

Mercedes C200 CDI - 07

15 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан 22:09 Автомобили , Велес

BMW 530d -99

4 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан 20:47 Автомобили , Велес

Mercedes E 220 -97

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан 15:59 Автомобили , Велес

VW Golf 3 - 95

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан 11:51 Автомобили , Велес

Mercedes 300 - 99

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан 21:48 Автомобили , Велес

OPEL ASTA R -93

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан 13:51 Куќи/Вили , Велес

Dvospratna kuka na Kojnik

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
08 јан 13:27 Автомобили , Велес

Citroen Xsara -02 moze zamena za pomala

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан 17:38 Автомобили , Велес

FORD GALAXY 1.9 TDI FUL OPREMA -03

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан 17:38 Автомобили , Велес

FIAT PUNTO 1.9 JDT -01 FUL NOV UVOZ

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
{{#each data}}

{{title}}

{{price}}

{{#each imps}} Advertisement {{/each}}
{{/each}}
{{#each data}}
{{price}}
{{#each imps}} Advertisement {{/each}}
{{/each}}
{{#each data}}
{{img_title}}
{{title}}
{{price}}
{{#each imps}} Advertisement {{/each}}
{{/each}}
Кон почеток