Македонски | Shqip | English |

05 ное 17:07 Автомобили , Велес , Градско

Renault Scenic 1.6 16v Plin 107ks EXTRA

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
05 ное 15:18 Автомобили , Велес

VW Golf 4 110k

Година: 1997
Километража: 45 000 - 49 999
05 ное 11:54 Автомобили , Велес , Чашка

Ford Escort

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
05 ное 10:54 Автомобили , Велес

Ford Mondeo

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
05 ное 10:46 Автомобили , Велес

Opel Astra

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
04 ное 13:23 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles itno

62 000 ЕУР

Број на соби: 6
04 ное 13:22 Автомобили , Велес

VW GOLF 5 SO 1.9 TDI MOTOR SO 105 KS

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 ное 14:58 Куќи/Вили , Велес

Niva so vikendica vo Veles

Број на соби: 5
Површина: 150
03 ное 13:14 Автомобили , Велес

Zastava Skala 55 C

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
02 ное 15:46 Куќи/Вили , Велес

Nova Vednas Vseliva Kuka

Број на соби: 8
Површина: 200
01 ное 13:17 Автомобили , Велес

Opel Vectra

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
01 ное 10:36 Автомобили , Велес

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD -07

9 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 окт 19:56 Станови , Велес

Stan 43m2 vo Veles

700 ЕУР

Број на соби: 2
29 окт 21:06 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

Број на соби: 5
Површина: 130
29 окт 15:17 Автомобили , Велес

Audi A6 3.2FSI quattro

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток