Македонски | Shqip | English |

07 апр. 20:34 Автомобили , Велес , Градско

Hyundai Tucson Itno

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
07 апр. 17:27 Станови , Велес

Se izdava stan na prizemje vo Veles

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
07 апр. 15:47 Автомобили , Велес

MERCEDES CLS 320 CDI 7G TRONIC REG DO 03.2020

13 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 21:50 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles itno ili se zamenuva

Број на соби: 9
Површина: 200
06 апр. 20:30 Автомобили , Велес

Fiat Stilo 1.9 JTD

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
06 апр. 16:55 Автомобили , Велес

Seat Alhambra

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
06 апр. 10:11 Автомобили , Велес

ALFA ROMEO 147 JTDm 120ks FILL OPREMA GERMANIJA

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
06 апр. 09:34 Автомобили , Велес

PEUGEOT 407 2.0 HDI PLATINUM KOZA NAVI UVOZ GERMAN

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 09:30 Автомобили , Велес

RENAULT MEGANE 1.9 DCI 6 BRZINI FULL OPREMA

2 250 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 09:30 Автомобили , Велес

VW PASSAT 2.0 TDI 140KS 8V HIGHLINE

5 250 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 09:26 Автомобили , Велес

HYUNDAI i30 1.6CRDI 90KS FULL OPREMA UVOZ GERMANIJ

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 09:26 Автомобили , Велес

MERCEDES-BENZ C 220 CDI 170ks AUTOMATIK AVANGARDE

8 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 01:05 Автомобили , Велес

BMW 320 D 163ks NAVI FULL OPREMA UVOZ GERMANIJA

7 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр. 19:53 Автомобили , Велес , Градско

Peugeot 206 plus

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
03 апр. 13:06 Автомобили , Велес

OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 09:32 Автомобили , Велес

FIAT BRAVO 1.9JTD

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
02 апр. 15:55 Автомобили , Велес

Ford Focus

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 15:43 Автомобили , Велес

Jaguar X-Type

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 13:09 Автомобили , Велес

VW Golf 4

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток