Македонски | Shqip | English |

30 јан. 15:15 Автомобили , Велес

Nissan Almera

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 00:27 Автомобили , Велес

FIAT IDEA 1.3 MULTIJET ( FACELIFT EXTRA)-08

3 050 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 јан. 20:04 Автомобили , Велес

FORD FOKUS 1.8 TDCI -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 21:22 Автомобили , Велес

VW Passat 1.9 tdi Extra sostojba

2 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
27 јан. 16:39 Автомобили , Велес

VW Passat 1.9 tdi

2 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
25 јан. 22:26 Автомобили , Велес

CITROEN C3 1.4 HDI -07 EURO4 FACE LIFE EXCLISIVE

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
24 јан. 14:24 Автомобили , Велес

MERCEDES C220CDI

10 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 јан. 17:07 Куќи/Вили , Велес

Kuka blizu Kojnik

6 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
22 јан. 14:03 Автомобили , Велес

Ford Focus 1.6 tdci titanium

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 јан. 12:09 Куќи/Вили , Велес

Кuka vo Veles

35 000 ЕУР

Број на соби: 8
21 јан. 01:31 Автомобили , Велес

VW Golf

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 5 000 - 9 999
20 јан. 23:19 Автомобили , Велес

Mercedes CLK 320 CDI

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
20 јан. 16:09 Автомобили , Велес

MERCEDES-BENZ Ml 320 cdi

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 12:13 Автомобили , Велес

Mercedes- Benz CLK 320 CDI

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 19:05 Автомобили , Велес

VW Touran

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 20:51 Автомобили , Велес

Mercedes Benz w169 A160 cdi

4 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 јан. 17:25 Автомобили , Велес

Audi A3 so full oprema

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток