Македонски | Shqip | English |

16 апр 17:27 Автомобили , Велес

Mercedes E 200 EVО

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр 14:54 Автомобили , Велес

Renault Megane 15 dci 90 KS

7 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
16 апр 14:50 Автомобили , Велес

Hyundai Matrix

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
16 апр 14:38 Автомобили , Велес

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101KS KLIMATRONIC

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
15 апр 12:34 Автомобили , Велес

Hyundai Matrix

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
14 апр 19:39 Автомобили , Велес

Mercedes C200 kompresor

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр 16:43 Автомобили , Велес

Fiat Punto 2

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
14 апр 13:27 Автомобили , Велес

Fiat Stilo

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
13 апр 20:53 Автомобили , Велес

BMW 320

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр 11:41 Куќи/Вили , Велес

Kuka od 360m2 vo Veles

Број на соби: 4
12 апр 23:21 Автомобили , Велес

Seat Ibiza

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
12 апр 23:17 Автомобили , Велес

Mercedes ML 270 CDI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр 09:59 Автомобили , Велес

MERCEDES A 180

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
11 апр 11:48 Станови , Велес

Stan od 74m2 vo Veles

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
10 апр 18:36 Автомобили , Велес

Peugeot 107 4 vrati klima zamena

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
10 апр 16:34 Автомобили , Велес

FORD FIESTA 1.6 TDCI NOVIOT MOTOR 90 KS

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр 10:45 Автомобили , Велес

BMW 630

23 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр 10:41 Автомобили , Велес

VW Eos -13

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
10 апр 10:41 Автомобили , Велес

Land Rover Discovery moze zamena

26 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
09 апр 21:40 Автомобили , Велес , Градско

VW Passat

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
09 апр 12:25 Автомобили , Велес

VW Golf 1.9TDI

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр 22:25 Автомобили , Велес

Yugo 55

777 ЕУР

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
08 апр 12:51 Автомобили , Велес

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS SPORT LINE CISTO NOVA KO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток