Македонски | Shqip | English |

14 јан. 15:43 Автомобили , Велес

BMW X5 M-PAKET

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
10 јан. 18:24 Автомобили , Велес

Peugeot 206 2.O HDI

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
10 јан. 01:27 Автомобили , Велес

Golf 5 1.9 TDI 105 ks

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 19:10 Автомобили , Велес

MERCEDES-BENZ A 180 CDI 6 BRZINI

3 590 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
09 јан. 09:51 Автомобили , Велес

MERCEDES ML 350 MOZE I ZAMENA

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 23:54 Автомобили , Велес

BMW 525tds

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
04 јан. 14:24 Автомобили , Велес

BMW 320d E46

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
03 јан. 22:00 Автомобили , Велес

MAZDA 3 1.6 CD FACE LIFT EXCLUSIVE -08 GERMANIJA

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 јан. 20:14 Автомобили , Велес

BMW 320D

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 јан. 17:06 Куќи/Вили , Велес

Imot vo selo Lozovo

Број на соби: 6
Површина: 130
01 јан. 03:17 Автомобили , Велес , Чашка

Seat Alhambra

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
31 дек. 19:11 Автомобили , Велес

Audi A4

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
31 дек. 17:38 Автомобили , Велес

RENAULT CLIO 1.5 DCI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 дек. 14:08 Автомобили , Велес

MERCEDES-BENZ A 180 CDI 6 BRZINI

3 590 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
29 дек. 12:46 Автомобили , Велес

Audi A6 2.0 TDI -07

6 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток