Македонски | Shqip | English |

26 авг 11:27 Автомобили , Велес

Peugeot Ranch 1.9D Tovarno

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг 11:23 Автомобили , Велес

VW CADDY

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
23 авг 18:17 Автомобили , Велес

Fiat Doblo

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг 15:48 Автомобили , Велес

Nissan Terrano 2.7

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
21 авг 17:19 Автомобили , Велес

Mercedes E 270

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг 23:26 Автомобили , Велес

FORD FIESTA 1.4 TDCI PERFEKTNO SOCUVANA

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
18 авг 14:43 Автомобили , Велес

Opel Corsa

2 599 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
18 авг 10:37 Автомобили , Велес

Mercedes B180 cdi

6 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
17 авг 18:59 Автомобили , Велес

Toyota Land Cruiser

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
16 авг 21:54 Куќи/Вили , Велес

Vednas vseliva evtina kuka vo Veles

10 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 70
15 авг 21:24 Автомобили , Велес

Citroen C1

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 60 000 - 64 999
15 авг 16:48 Автомобили , Велес

Ford Galaxy

2 400 ЕУР

Година: 1986
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток