Македонски | Shqip | English |
Вчера 16:43 Претпријатие Автомобили , Велес

FORD FUSION 1.4TDCI -08 AVTO ALEX NOVO

3 980 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:38 Претпријатие Автомобили , Велес

VW TOURAN 1.9 TDI 2005g 6 brzini

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 07:27 Претпријатие Автомобили , Велес

Ford Focus 1.8 tdci Car4you

3 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 07:27 Претпријатие Автомобили , Велес

Opel Corsa 1.2 Car4you

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
19 мар 16:42 Претпријатие Автомобили , Велес

PEUGEOT 307 1.6 HDI AVTOALEX

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
19 мар 12:28 Претпријатие Автомобили , Велес

SMART FORFOUR 1.5CDI PANORAMA

2 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
19 мар 11:20 Претпријатие Автомобили , Велес

Ford Focus 1.8 tdci 2007 g. PERFEKTEN

3 590 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 мар 11:20 Претпријатие Автомобили , Велес

FORD FIESTA 1.25 benz -07

2 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
19 мар 11:20 Претпријатие Автомобили , Велес

Ford C MAX 1.8 tdci GHIA PERFEKTEN

3 590 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
19 мар 11:20 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL ASTRA 1.6 benz PERFEKTNA 04

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
19 мар 11:20 Претпријатие Автомобили , Велес

Ford FIESTA 1.4 TDCI -07 PERFEKTNA

3 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар 11:19 Претпријатие Автомобили , Велес

Citroen C3 1.1 benz+plin 2010 g PERFEKTNA

3 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
19 мар 09:47 Претпријатие Автомобили , Велес

Seat Ibiza 1.4 TDI Car4you

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
18 мар 12:18 Претпријатие Автомобили , Велес

Fiat Punto 1.3 multijet Car4you

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
18 мар 12:17 Претпријатие Автомобили , Велес

Renault Twingo 1.2 Car4you

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
17 мар 09:06 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL MERIVA 1.7 -05 AVTOALEX

3 280 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
16 мар 16:43 Претпријатие Автомобили , Велес

FORD FUSION 1.4 AVTOALEX

3 780 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 мар 07:37 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL MERIVA 1.7 CDTI -05 ODLICEN

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
15 мар 16:21 Претпријатие Автомобили , Велес

VW POLO FOX 1.2i -10 AVTOALEX NOVO

4 280 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
15 мар 14:25 Претпријатие Автомобили , Велес

CITROEN C1 1.0 plus PLIN -07

3 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар 14:24 Претпријатие Автомобили , Велес

MERIVA 1.7 CDTI -04 KAKO NOVA

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
14 мар 16:24 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL CORSA 1.3 CDTI -07 AVTOALEX

3 780 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
13 мар 09:23 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL AGILA 1.2 Twinport -06 Avto Alex

2 780 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
10 мар 10:17 Претпријатие Автомобили , Велес

MITCUBISHI OUTLANDER 4X4 2.0 TDI

9 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
10 мар 09:03 Претпријатие Автомобили , Велес

PEUGEOT 1007 -08 AVTOALEX

4 280 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
09 мар 16:39 Претпријатие Автомобили , Велес

RENAULT LAGUNA 1.9 -07 NAVI AVTOALEX

4 280 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
09 мар 09:46 Претпријатие Автомобили , Велес

BMW 320d 150ks -03 Avto Alex

3 580 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
08 мар 16:37 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL ASTRA COSMO 1.3 CDTI 66KW -09 AVTO ALEX

5 180 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
08 мар 15:19 Претпријатие Автомобили , Велес

VW Touareg 2.5 TDI Car4you

9 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар 14:49 Претпријатие Автомобили , Велес

Peugeot 407 1.6 hdi Car4you

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар 11:01 Претпријатие Автомобили , Велес

Suzuki Alto 1.0 Car4you

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
08 мар 10:08 Претпријатие Автомобили , Велес

VW Polo 1.4 TDI Car4you

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток