Македонски | Shqip | English |

Денес 17:51 Авто плац Автомобили , Велес

OPEL MERIVA 1.6 -04 ODLICNA

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 17:38 Авто плац Автомобили , Велес

CITROEN C5 2.0HDI -06 AVTO ALEX NOVO

3 580 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:12 Авто плац Автомобили , Велес

HYUNDAI i10 -09 blue drive LPG

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 14:12 Авто плац Автомобили , Велес

LANCIA YPSILON 1.3JTD KAKO NOVA

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 09:20 Авто плац Автомобили , Велес

OPEL AGILA 1.2 Twinport -06 Avto Alex

2 980 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:07 Авто плац Автомобили , Велес

VW POLO FOX 1.2i -10 AVTOALEX NOVO

4 680 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 07:56 Авто плац Автомобили , Велес

MAZDA 2 1.4D-68ks -08 KAKO NOVA

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 07:51 Авто плац Автомобили , Велес

AUDI A4 1.9 TDI-110ks ODLICEN

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг 16:43 Авто плац Автомобили , Велес

PEUGEOT 207 1.4.HDI

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
16 авг 16:43 Авто плац Автомобили , Велес

FIAT GRANDE PUNTO VAN 1.3 mjet 75 ks -07

2 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг 11:28 Авто плац Автомобили , Велес

CITROEN C3 1.4 HDI -04 AVTOMATIK PERFEKTNA

3 190 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
16 авг 09:29 Авто плац Автомобили , Велес

FORD FUSION 1.4TDCI -08 AVTO ALEX NOVO

4 480 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
15 авг 12:33 Авто плац Автомобили , Велес

FORD MONDEO TITANIUM 2.0 TDCI

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 авг 11:31 Авто плац Автомобили , Велес

NISSAN MICRA 1.2 80ks

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг 09:19 Авто плац Автомобили , Велес

VW GOLF 5 2.0TDI NAVI PERFEKTEN

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
10 авг 09:04 Авто плац Автомобили , Велес

BMW 320d 150ks -03 Avto Alex

3 880 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг 09:32 Авто плац Автомобили , Велес

Opel CORSA 1.2 benz TWINPORT PERFEKTNA

3 190 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
08 авг 17:21 Авто плац Автомобили , Велес

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 Multijet 8V SPORT ABARTH

4 590 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
08 авг 13:32 Авто плац Автомобили , Велес

Opel ASTRA 1.6 benz -06 PERFEKTNA

4 190 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
01 авг 18:39 Авто плац Автомобили , Велес

Ford Fiesta 2008 dizel UNIKAT

3 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
01 авг 18:38 Авто плац Автомобили , Велес

Ford Fiesta 1.2 benzin

3 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток