Македонски | Shqip | English |
25 апр 20:27
Linku:
Автомобили , Велес

Mercedes ML 270 CDI FULL OPREMA

6 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр 14:01
Linku:
Автомобили , Велес

Great Wall Steed 5 Disel

9 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999

18 фев 04:36 Автомобили , Велес

VW Golf 6 TDI

Година: 2011
Километража: 40 000 - 44 999
18 фев 00:40 Автомобили , Велес

VW Golf 6 TDI

Година: 2011
Километража: 40 000 - 44 999
30 дек 00:45 Куќи/Вили , Велес

Kuka 80m2 vo Veles

Број на соби: 3
Површина: 80
08 јул 07:51 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles moze i zamena za stan

Број на соби: 5
Површина: 80
21 ное 00:46 Автомобили , Велес , Градско

Aixam Crossline -14

Година: 2014
Километража: 10 000 - 14 999
01 јун 23:08 Станови , Велес

REC NEDVIZNOSTI INTERGRADBA

Број на соби: 2
{{#each data}} {{/each}}
Кон почеток