Македонски | Shqip | English |

Денес 17:52 Автомобили , Велес

Mercedes E 350 4Matic 7G Blutech

24 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:18 Автомобили , Велес

Mercedes CLS 320

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:36 Автомобили , Велес

BMW 320D e90 163 ks

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:20 Претпријатие Автомобили , Велес

Opel MERIVA 1.7 cdti -05

2 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:14 Автомобили , Велес

VW Passat 2.0TDI

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:10 Автомобили , Велес

Peugeot 207

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:55 Автомобили , Велес

BMW 530d M-PAKET FUL KOZA KSENON GERMANSKO FABRIKA

4 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:41 Автомобили , Велес

VW GOLF VII 2.0 TDI BLUE MOTION 6 brzini FULL

13 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:36 Станови , Велес

Stan vo strogiot centar na Veles

68 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 22:51 Автомобили , Велес

Smart ForFour 1.5c.c 80kw 109k.s.

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:47 Автомобили , Велес

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 19:52 Автомобили , Велес , Чашка

Alpina B4

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 18:11 Автомобили , Велес

ODLICNO socuvano Volvo S40

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:04 Куќи/Вили , Велес

Kuka od 72m2 vo Veles

20 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:13 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL CORSA 1.3 CDTI -07 COSMO ODLICNA

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:19 Автомобили , Велес

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 01:42 Автомобили , Велес

VW GOLF 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 23:57 Автомобили , Велес

Peugeot 308

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
23 мар. 23:00 Автомобили , Велес

BMW X6 3.0 D -10

31 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 20:31 Автомобили , Велес

Toyota Avensis 1.8 147ks 4.000km zamena za pomalo

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
23 мар. 20:28 Автомобили , Велес

VW GOLF 5 1.9 TDI 105ks ZIMSKI GUMI OD PRV GAZDA

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
23 мар. 19:59
Линк
Куќи/Вили , Велес

Se izdava kuka pod naem

Број на соби: 3
Површина: 70
Кон почеток