Македонски | Shqip | English |

Денес 19:51 Автомобили , Велес , Чашка

Alpina B4

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 17:34 Автомобили , Велес

BMW 320d reg do 10 -18

3 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:34 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL ASTRA 1.7CDTI ISUZU -06 AVTOALEX NOVO

4 480 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:30 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL MERIVA 1.7 -05 AVTOALEX

3 280 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:06
Линк
Автомобили , Велес

Opel Vectra C2.2

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:38 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL ASTRA 1,7 DTI-ISUZU

2 190 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:30 Автомобили , Велес

VW GOLF VII 1.6TDI bluemotion

10 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:09
Линк
Автомобили , Велес

Renault Grand Scenic

6 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:03 Автомобили , Велес

FORD Focus -06 1.6tdci 110ks

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:34 Автомобили , Велес

BMW X3 3.0d automatic 4x4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:09 Претпријатие Автомобили , Велес

BMW 320d 150ks -03 Avto Alex

3 880 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:57 Автомобили , Велес

Peugeot 308

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:21 Автомобили , Велес

Fiat Punto 1.2 8 v. full oprema novi gumi

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:45 Автомобили , Велес

Land Rover Discovery 3 zamena za dzip Mercedes BMW

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:01 Автомобили , Велес

Mercedes A170 cdi

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:08 Претпријатие Автомобили , Велес

MAZDA 2 1.4D-68ks -08 KAKO NOVA

4 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 09:24 Претпријатие Автомобили , Велес

CITROEN C5 2.0HDI -06 AVTO ALEX NOVO

3 580 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 03:30 Автомобили , Велес

AUDI Q7 3.0TDI 7SEDISTA KAMERA OD GER PERFEKTEN

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:33 Автомобили , Велес

BMW 318D -07 NOV UVOZ GERMANIJA NAJUBAVA VO MK

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:33 Автомобили , Велес

VW Golf 3

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
12 дек 17:49 Автомобили , Велес

Mercedes ML 320 SPORT moze zamena

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек 16:31 Претпријатие Автомобили , Велес

FORD FUSION 1.4 AVTOALEX

3 780 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 дек 15:12 Автомобили , Велес

Audi A4 TDI -12 143hp MNOGU ZACUVANA

16 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
12 дек 15:04 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL AGILA 1.2 TWINPORT -05 ODLICNA

2 490 ЕУР

Година: 2005
Километража: 85 000 - 89 999
12 дек 15:04 Претпријатие Автомобили , Велес

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 mjet 75 ks -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
12 дек 12:12 Автомобили , Велес

Audi A4 Avant Multitronic

14 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек 11:12 Автомобили , Велес

OPEL MERIVA 1.3CDTI 75KS REDIZAJN UVOZ GERMANIJA

3 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек 23:50 Станови , Велес

Stan na odlicna lokacija

650 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
11 дек 23:06 Автомобили , Велес

Alfa Romeo 147 itno

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
11 дек 22:33 Автомобили , Велес

PEUGEOT 406

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 30 000 - 34 999
Кон почеток