Македонски | Shqip | English |
Денес 01:29 Автомобили , Виница

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:10 Автомобили , Виница

Jeep GRAND CHEROKEE

6 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 дек. 15:07 Автомобили , Виница

OPEL CORSA -03 1.2 Benzinec

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
17 дек. 15:00 Автомобили , Виница

FIAT PANDA 1.3 JTD 4X4

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
17 дек. 00:21 Автомобили , Виница

Renault Laguna moze zamena

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
13 дек. 19:59 Претпријатие Автомобили , Виница

PEUGEOT 407 HDI -05 MOZE ZAMENA

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
13 дек. 19:58 Претпријатие Автомобили , Виница

BMW 525D -01 MOZE ZAMENA

3 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 19:57 Претпријатие Автомобили , Виница

MERCEDES C 200 BENZIN -02 MOZE ZAMENA

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
13 дек. 19:57 Претпријатие Автомобили , Виница

WV UP 1.0

6 599 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
13 дек. 19:56 Претпријатие Автомобили , Виница

RANGE ROVER 3.6 V8 DIZEL -09 MOZE ZAMENA

20 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 19:55 Претпријатие Автомобили , Виница

WV UP 1.0 BENZIN -14

6 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 65 000 - 69 999
13 дек. 19:53 Претпријатие Автомобили , Виница

OPEL ANTARA 2.0 MOZE ZAMENA

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
12 дек. 10:53 Автомобили , Виница

BMW 530 XD

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 22:46 Автомобили , Виница

Suzuki Grand Vitara

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 11:02 Автомобили , Виница

SUPER BMW 530XD

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 23:28 Автомобили , Виница

OPEL ASTRA 1.4 16V KARAVAN REGISTRIRSNA ITNO

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 22:36 Автомобили , Виница

VW POLO

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
07 дек. 10:06 Автомобили , Виница

Ford 12-M Taunus -70

Година: 70-тите
Километража: 140 000 - 149 999
03 дек. 19:00 Претпријатие Автомобили , Виница

BMW 730 d MOZE ZAMENA

8 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
03 дек. 18:53 Претпријатие Автомобили , Виница

BMW 320d moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
03 дек. 18:51 Претпријатие Автомобили , Виница

CITROEN C1 1.0 benzin

2 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 18:44 Претпријатие Автомобили , Виница

CITROEN C5 DIZEL -04 MOZE ZAMENA

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 21:44 Автомобили , Виница

Lada Niva

Година: 2004
Километража: 40 000 - 44 999
29 ноем. 18:00 Автомобили , Виница

Nissan Terrano

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 17:52 Автомобили , Виница

Mitsubishi L 200

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 18:42 Претпријатие Автомобили , Виница

KIA CARNIVAL SO FULL OPREMA -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 18:39 Претпријатие Автомобили , Виница

Audi Q7 3.0 -08

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 20:18 Автомобили , Виница

Opel astra 1.7 tdci full oprema

3 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток