Македонски | Shqip | English |
Денес 01:21 Автомобили , Виница

Renault Laguna moze zamena

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 02:29 Автомобили , Виница

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 10:19 Автомобили , Виница

VW Tiguan 2.0 170ks nov tip na motor

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 09:08 Автомобили , Виница

Fiat Bravo 1.4 12v

700 МКД

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
12 апр. 18:34 Автомобили , Виница

AUDI A5 2.0 so 177 ks S-LINE

15 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 21:01 Автомобили , Виница

Nisan X Trail

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 07:32 Автомобили , Виница

HITNO OPEL ASTRA 1.4 16V KARAVAN REGISTRIRSNA

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 12:01 Автомобили , Виница

Mini One Cooper od CH

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 16:31 Автомобили , Виница

PEUGEOT 307 2.0 HDI

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 13:00 Автомобили , Виница

AUDI A6

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 00:00 Автомобили , Виница

Renault Espace 3.0 -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 10:22 Автомобили , Виница

Opel Antara

7 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
29 мар. 20:26 Автомобили , Виница

Peugeot 206 1.4 hdi

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 13:30 Претпријатие Автомобили , Виница

VOLVO XC90 2.2D -07

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 21:07 Автомобили , Виница

Renault Kangoo

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 12:36 Автомобили , Виница

BMW X3 3.0d 218ks od CH

9 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 20:33 Автомобили , Виница

Audi A4 1.9tdi

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
25 мар. 19:23 Автомобили , Виница

Audi A3

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 13:52 Автомобили , Виница

Mercedes-Benz E 250 4Matik Zamena moze za pomala

17 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 12:15 Автомобили , Виница

MG ZR 160

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
24 мар. 10:15 Автомобили , Виница

VW T5 Transporter Kombe

4 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 14:55 Автомобили , Виница

Ford 12-M Taunus -70

Година: 70-тите
Километража: 140 000 - 149 999
10 мар. 22:06 Автомобили , Виница

OPEL ASTRA

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 11:36 Автомобили , Виница

Fiat Punto

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 90 000 - 94 999
04 мар. 10:43 Автомобили , Виница

BMW 520

9 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999
01 мар. 22:50 Автомобили , Виница

Audi A4 1.9 Tdi 131ks. Moze zamena za Golf V

4 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 12:27 Автомобили , Виница

FIAT PANDA 1.3 JTD 4X4

4 444 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
26 фев. 11:23 Автомобили , Виница

AUDI A6

13 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 10:41 Автомобили , Виница

VW Golf

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 11:47 Автомобили , Виница

DAIHATSU MATERIA 1.5 OD CH

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток