Македонски | Shqip | English |
16 јан. 16:41 Станови , Виница

Stan vo Vinica

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 дек. 17:57 Куќи/Вили , Виница

Kuka 200m2 vo Vinica

Број на соби: 10
12 септ. 08:54 Куќи/Вили , Виница

Kuka vo Vinica

25 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 200
25 авг. 10:40 Куќи/Вили , Виница

Kuka od 300m2 vo Vinica

85 000 ЕУР

Број на соби: 10
21 јун. 20:48 Станови , Виница

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VINICA

Број на соби: 4
Површина: 80
09 јан. 22:26 Куќи/Вили , Виница

Namesten sprat od kuka vo Vinica

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
16 ноем. 14:35 Станови , Виница

SE IZDAVA OPREMEN STAN VINICA

Број на соби: 3,5
Површина: 80
31 окт. 22:06 Станови , Виница

Stan vo Vinica

25 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
14 септ. 19:46 Станови , Виница

Stan od 54m2 vo Vinica

24 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
11 јун. 16:41 Куќи/Вили , Виница

Objekt vo centarot na Vinica

340 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Кон почеток