Македонски | Shqip | English |
16 јан. 16:41 Станови , Виница

Stan vo Vinica

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 јул. 09:37 Станови , Виница

Stan vo Vinica

Број на соби: 4
21 јун. 20:48 Станови , Виница

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VINICA

Број на соби: 4
Површина: 80
16 ноем. 14:35 Станови , Виница

SE IZDAVA OPREMEN STAN VINICA

Број на соби: 3,5
Површина: 80
31 окт. 22:06 Станови , Виница

Stan vo Vinica

25 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
14 септ. 19:46 Станови , Виница

Stan od 54m2 vo Vinica

24 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
15 авг. 22:38 Станови , Виница

Stan vo Vinica

Број на соби: 2,5
07 дек. 21:36 Станови , Виница

Stan od 99m2 vo centarot na Kocani

43 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 окт. 16:04 Станови , Виница

Stan vo Vinica

Број на соби: 1,5
07 авг. 09:51 Станови , Виница

Stan od 26m2 vo Vinica

18 000 ЕУР

Број на соби: 2
Кон почеток