Македонски | Shqip | English |
16 јан. 12:03
Линк
Автомобили , Виница

KIA Optima 2012 1.7CRDI 136ks

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
08 јан. 08:15
Линк
Автомобили , Виница

Golf 7 gtd 2.0tdi

20 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999

13 авг. 10:09 Автомобили , Виница

Lancia Kappa

990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 18:53 Автомобили , Виница

MERCEDES S 350 FULL OPREMA

16 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 21:51 Автомобили , Виница

SEAT IBIZA 1.0 ITNO

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 16:54 Автомобили , Виница

Citroen C5

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
26 јул. 16:17 Автомобили , Виница

Mercedez Benz E 220

14 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 04:33 Автомобили , Виница

Mercedes Benz E 250

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 17:04 Автомобили , Виница

Toyota Aygo

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
20 јул. 16:03 Автомобили , Виница

Citroen SAXO

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
15 јул. 15:47 Автомобили , Виница

FORD 12-M TAUNUS

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
15 јул. 13:57 Автомобили , Виница

Alfa Romeo 166 jtd Shvajcarska

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 14:51 Автомобили , Виница

Fiat Cinquecento

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
01 јул. 17:55 Автомобили , Виница

Mercedes E 220

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
26 јун. 23:22 Автомобили , Виница

VW Polo

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 23:02 Автомобили , Виница

VW Polo

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 16:58 Автомобили , Виница

BMW 320d

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 19:13 Автомобили , Виница

Alfa Romeo 146

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 10:08 Автомобили , Виница

Audi A6 2.7 tdi

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
13 јун. 10:04 Автомобили , Виница

Opel Zafira 2.0 cdti

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток