Македонски | Shqip | English |
16 јан. 12:03
Линк
Автомобили , Виница

KIA Optima 2012 1.7CRDI 136ks

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
08 јан. 08:15
Линк
Автомобили , Виница

Golf 7 gtd 2.0tdi

20 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999

24 мај 11:56 Автомобили , Виница

Ford Ka -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
15 мај 13:59 Автомобили , Виница

VW Passat 1.9 TDI -06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
14 мај 11:23 Автомобили , Виница

Ford Escort -94

1 250 ЕУР

Година: 1994
Километража: 90 000 - 94 999
10 мај 12:43 Автомобили , Виница

Nissan X trail -03

6 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
09 мај 13:59 Автомобили , Виница

BMW 320d -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 21:25 Автомобили , Виница

Citroen Xsara 2.0 VTS -99

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 21:43 Автомобили , Виница

Citroen Xsara -99

555 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 18:16 Автомобили , Виница

AUDI A8 LONG 3.0 TDI -08

13 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 14:44 Моторцикли (над 50cc) , Виница

KTM 250 2takt

2 200 ЕУР

Година: 2007
22 апр. 12:25 Автомобили , Виница

Opel Vectra -02

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 01:03 Автомобили , Виница

VW GOLF IV 1.4 16V KLIMA -99

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 09:20 Автомобили , Виница

BMW X3 2.0d FUL TOP -05

8 199 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
13 апр. 22:26 Автомобили , Виница

Toyota Celicia -01

1 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 22:50 Автомобили , Виница

Mercedes А 170 CDI -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 21:18 Автомобили , Виница

Audi A3 -02 130ks 1.9 6 brzini

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
28 мар. 18:09 Автомобили , Виница

Lada Niva 1.6 -92

950 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
28 мар. 15:16 Автомобили , Виница

VW Golf 5 2.0tdi ful -05

5 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 01:22 Автомобили , Виница

VW Golf 3 1.9tdi klima -95

1 999 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 16:36 Автомобили , Виница

Citroen Xsara 1.6 I -99 Benzin

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 15:59 Автомобили , Виница

VW TOURAN 2.0TDI SVAJCARIJA highline-04

5 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток