Македонски | Shqip | English |
10 мар. 22:06
Линк
Автомобили , Виница

OPEL ASTRA

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

21 дек. 16:00 Автомобили , Виница

SEAT IBIZA 1.4 MPI 44 kW

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек. 14:10 Автомобили , Виница

Jeep GRAND CHEROKEE

6 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
13 дек. 19:59 Претпријатие Автомобили , Виница

PEUGEOT 407 HDI -05 MOZE ZAMENA

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
13 дек. 19:58 Претпријатие Автомобили , Виница

BMW 525D -01 MOZE ZAMENA

3 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 19:57 Претпријатие Автомобили , Виница

MERCEDES C 200 BENZIN -02 MOZE ZAMENA

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
13 дек. 19:57 Претпријатие Автомобили , Виница

WV UP 1.0

6 599 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
13 дек. 19:56 Претпријатие Автомобили , Виница

RANGE ROVER 3.6 V8 DIZEL -09 MOZE ZAMENA

20 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 19:55 Претпријатие Автомобили , Виница

WV UP 1.0 BENZIN -14

6 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 65 000 - 69 999
13 дек. 19:53 Претпријатие Автомобили , Виница

OPEL ANTARA 2.0 MOZE ZAMENA

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
12 дек. 10:53 Автомобили , Виница

BMW 530 XD

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 22:46 Автомобили , Виница

Suzuki Grand Vitara

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 11:02 Автомобили , Виница

SUPER BMW 530XD

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 23:28 Автомобили , Виница

OPEL ASTRA 1.4 16V KARAVAN REGISTRIRSNA ITNO

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 22:36 Автомобили , Виница

VW POLO

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
03 дек. 19:00 Претпријатие Автомобили , Виница

BMW 730 d MOZE ZAMENA

8 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
03 дек. 18:53 Претпријатие Автомобили , Виница

BMW 320d moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
03 дек. 18:51 Претпријатие Автомобили , Виница

CITROEN C1 1.0 benzin

2 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 18:44 Претпријатие Автомобили , Виница

CITROEN C5 DIZEL -04 MOZE ZAMENA

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 21:44 Автомобили , Виница

Lada Niva

Година: 2004
Километража: 40 000 - 44 999
26 ноем. 18:42 Претпријатие Автомобили , Виница

KIA CARNIVAL SO FULL OPREMA -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 18:39 Претпријатие Автомобили , Виница

Audi Q7 3.0 -08

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 20:18 Автомобили , Виница

Opel astra 1.7 tdci full oprema

3 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 12:39 Автомобили , Виница

PEUGEOT 307 2.0 HDI

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
06 ноем. 21:09 Автомобили , Виница

Peugeot 106 dizel

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 17:37 Автомобили , Виница

Seat Ibiza 1.4 tdi

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
03 ноем. 20:52 Автомобили , Виница

Fiat Punto Grande

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
29 окт. 22:15 Автомобили , Виница

Zastava 101 GT-55

800 ЕУР

Година: 1986
Километража: 20 000 - 24 999
29 окт. 19:47 Автомобили , Виница

Mazda 6

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток