Македонски | Shqip | English |
24 дек. 13:58 Автомобили , Виница

BMW 530D

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 17:57 Куќи/Вили , Виница

Kuka 200m2 vo Vinica

Број на соби: 10
21 дек. 16:00 Автомобили , Виница

SEAT IBIZA 1.4 MPI 44 kW

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек. 14:10 Автомобили , Виница

Jeep GRAND CHEROKEE

6 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
12 дек. 10:53 Автомобили , Виница

BMW 530 XD

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 22:46 Автомобили , Виница

Suzuki Grand Vitara

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 11:02 Автомобили , Виница

SUPER BMW 530XD

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 22:36 Автомобили , Виница

VW POLO

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
02 дек. 21:44 Автомобили , Виница

Lada Niva

Година: 2004
Километража: 40 000 - 44 999
23 ноем. 20:18 Автомобили , Виница

Opel astra 1.7 tdci full oprema

3 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 21:09 Автомобили , Виница

Peugeot 106 dizel

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 17:37 Автомобили , Виница

Seat Ibiza 1.4 tdi

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
03 ноем. 20:52 Автомобили , Виница

Fiat Punto Grande

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
29 окт. 22:15 Автомобили , Виница

Zastava 101 GT-55

800 ЕУР

Година: 1986
Километража: 20 000 - 24 999
29 окт. 19:47 Автомобили , Виница

Mazda 6

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 19:46 Автомобили , Виница

Nissan Almera 1.5dci -03

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
27 окт. 21:21 Автомобили , Виница

Renault Megane 2.0 16V KARMANN

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток