Македонски | Shqip | English |
02 јан. 13:14 Претпријатие Автомобили , Виница

Mitsubishi Lancer 2.0 dizel

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 19:59 Претпријатие Автомобили , Виница

PEUGEOT 407 HDI -05 MOZE ZAMENA

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
13 дек. 19:58 Претпријатие Автомобили , Виница

BMW 525D -01 MOZE ZAMENA

3 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 19:57 Претпријатие Автомобили , Виница

MERCEDES C 200 BENZIN -02 MOZE ZAMENA

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
13 дек. 19:57 Претпријатие Автомобили , Виница

WV UP 1.0

6 599 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
13 дек. 19:56 Претпријатие Автомобили , Виница

RANGE ROVER 3.6 V8 DIZEL -09 MOZE ZAMENA

20 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 19:55 Претпријатие Автомобили , Виница

WV UP 1.0 BENZIN -14

6 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 65 000 - 69 999
13 дек. 19:53 Претпријатие Автомобили , Виница

OPEL ANTARA 2.0 MOZE ZAMENA

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
03 дек. 19:00 Претпријатие Автомобили , Виница

BMW 730 d MOZE ZAMENA

8 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
03 дек. 18:53 Претпријатие Автомобили , Виница

BMW 320d moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
03 дек. 18:51 Претпријатие Автомобили , Виница

CITROEN C1 1.0 benzin

2 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 18:44 Претпријатие Автомобили , Виница

CITROEN C5 DIZEL -04 MOZE ZAMENA

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 18:42 Претпријатие Автомобили , Виница

KIA CARNIVAL SO FULL OPREMA -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 18:39 Претпријатие Автомобили , Виница

Audi Q7 3.0 -08

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 окт. 14:59 Претпријатие Автомобили , Виница

BMW 530 D F10 -11

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
03 мај 10:55 Претпријатие Автомобили , Виница

Peugeot 206 CC -03

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток