Македонски | Shqip | English |

Денес 18:43 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Vectra C GTS 1.9td

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:20 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

BMW X3

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:25 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

AUDI A4 2.0 -07

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:06 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Kuka vo Gevgelija

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 19:50 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Scenic 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:55 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Punto 1.7 tsdi

699 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Alpina B4

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:05
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320d coupe -07

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:28
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

BMW 530 M-Packet Facelift

15 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:22 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Laguna 2.2 dci 150 hp

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 08:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3 -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг 21:48 Станови , Гевгелиjа , Богданци

Stan od 80m2 vo Bogdanci

30 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
19 авг 19:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Golf 3

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг 16:13 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Ford Escort

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
19 авг 13:34 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 730 vo odlicna sostojba

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
19 авг 11:38 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
19 авг 09:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320D COUPE

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток