Македонски | Shqip | English |

Денес 15:28 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW GOLF 6 FULL

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:21 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW PASSAT

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:37 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

FORD FOCUS 1.8 tddi KLIMA TOP SOSTOJBA

2 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:37 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Peugeot 207 1.4i kako novo SVAJCARIJA

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:27 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 02:17 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Megane itno

1 780 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:29 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3 s-line 2.0 tdi

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:56 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Dojran nova

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 18:55 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Omega 2.0 16v

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 11:25 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 3.0d 235 ks M-paket -08

26 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:03 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

BMW 320D E46

3 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 03:31 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A4 2.0

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 01:59 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW GOLF6 VI 2.0 TDI 140HP ITNO

5 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 00:10 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320d 150ks

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун 22:46 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Hyundai Santa Fe

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
21 јун 17:52 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Lada Niva

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток