Македонски | Shqip | English |

Денес 00:48 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Saet Toledo

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:46 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Hyundai Santa Fe

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 21:01 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Vectra 1.8

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:16 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Nissan Sunny UNIKAT full oprema moze zamena

1 300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:40 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Seat Toledo

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:16 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Bora

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
16 авг 21:36 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT 2.0 TDI DSG

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг 21:31 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
16 авг 12:08
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X6 3.5XD 286ks -10

35 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг 10:17 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

PEUGEOT 207 1.4i

3 790 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 авг 10:17 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Opel Zafira opc 2.2 DTI top sostojba

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 авг 02:17 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Megane itno

1 780 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг 23:29 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3 s-line 2.0 tdi

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 авг 21:46 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A4 2.0 TDI 125kw S-line

17 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг 19:27 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Ford Fiesta

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
15 авг 19:07 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Mercedes-Benz E 220

6 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг 18:55 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Omega 2.0 16v

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
15 авг 11:25 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 3.0d 235 ks M-paket -08

26 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг 03:31 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A4 2.0

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
14 авг 13:13 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Suzuku Swift 1.3 GLX

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
13 авг 22:39 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Skoda Octavia

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
12 авг 02:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

ZASTAVA PICK-UP

600 ЕУР

Година: 1989
Километража: 100 000 - 109 999
11 авг 20:55 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

ZASTAVA POLY

600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
10 авг 00:29 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Citroen C5

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
06 авг 22:35 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

AUDI A5 2.0TDI 170ks

23 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
05 авг 19:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Polo 1.4 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг 14:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Espace

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг 19:41 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Ford Mondeo

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток