Македонски | Shqip | English |
20 јан. 20:27
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 320 edition

13 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 18:07
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes Benz C 200 cdi MK registriran 114.000 km

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999

Денес 07:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:13 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Ford Escort

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:38 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:11 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 5

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 21:15 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 5 1.4 55 kw

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
21 јан. 15:43 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Opel Corsa

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
21 јан. 15:25 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

AUDI A4 2.0 -07

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
21 јан. 09:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 -11

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 22:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
20 јан. 20:27
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 320 edition

13 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 18:50 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Scenic 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 18:07 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes Benz C 200 cdi MK registriran 114.000 km

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
20 јан. 15:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Alpina B4

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
20 јан. 09:28 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

BMW 530 M-Packet Facelift

15 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 јан. 19:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Skoda Octavia 1.9 moze zamena

2 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
18 јан. 13:48 Претпријатие Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Lada Niva 1.7

37 000 МКД

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
17 јан. 11:27 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Astra 1.7 GSI

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 11:06 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Golf 6 2.0 tdi 110 ks uvoz Germanija

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 11:29 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320d E90

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 18:40 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FIAT DOBLO 1.6 MAKSI 2012

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
14 јан. 20:35 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz 220

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
11 јан. 18:17 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Grande Punto

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
08 јан. 08:15 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Astra itno

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
07 јан. 14:04 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Golf 5 -08

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
06 јан. 17:51 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Vectra c

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 11:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320D odlicen 136 k.s

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
06 јан. 10:49 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Alfa Romeo 166

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
05 јан. 15:10 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Astra

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
31 дек. 14:49 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Audi A2

1 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 25 000 - 29 999
29 дек. 21:42 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 5

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток