Македонски | Shqip | English |
17 фев. 02:23
Linku:
Претпријатие Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT 1.6 TDI -12

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 13:03 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 3 1.9 obicen dizel NE REG

650 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 -11

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:50 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Scenic 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:32 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 320 edition

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:07 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes Benz C 200 cdi MK registriran 114.000 km

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 15:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Alpina B4

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 07:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 15:01 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz 190 w201 2.5d

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 14:49 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 6 sportline

Година: 2011
Километража: 65 000 - 69 999
17 фев. 15:22 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 X-drive 3.5d -11

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 02:23 Претпријатие Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT 1.6 TDI -12

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
16 фев. 12:06 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa D 1.3 CDTI

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
15 фев. 22:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

SKODA OCTAVIA 1.6TDI

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 12:46 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320d E90

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 10:00 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Peugeot 407 2.0 HDi 136 Hp

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
08 фев. 10:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 3.0 D

8 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев. 08:41 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 520I

2 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
07 фев. 15:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

OPEL MERIVA REGISTRIRANA CELA GODINA

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
03 фев. 13:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Volvo V40 1.9 TDI

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 18:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat CC

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
29 јан. 01:46 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

NISAN ALMERA 2.2 DI

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 08:24 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Alfa Romeo 156

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 10:11 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 5

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 21:15 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 5 1.4 55 kw

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
20 јан. 23:28 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Astra G 1.7 TDI ISUZU MOTOR

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
19 јан. 19:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Skoda Octavia 1.9 moze zamena

2 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 11:27 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Astra 1.7 GSI

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 18:40 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FIAT DOBLO 1.6 MAKSI 2012

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
14 јан. 20:35 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz 220

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
11 јан. 18:17 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Grande Punto

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
08 јан. 08:15 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Astra itno

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
06 јан. 17:51 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Vectra c

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 11:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320D odlicen 136 k.s

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток