Македонски | Shqip | English |

Вчера 17:38 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

TOYOTA AURIS 2.0 D4D DIZEL FULL OPREMA -07

5 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 09:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 -11

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 22:23 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
18 мар. 22:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
18 мар. 21:50 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

ALFA ROMEO 159

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
18 мар. 18:50 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Scenic 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 18:32 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 320 edition

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 18:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Rover 414 si

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 18:07 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes Benz C 200 cdi MK registriran 114.000 km

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
18 мар. 15:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Alpina B4

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
18 мар. 15:54
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Daihatsu Sirion -07

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
18 мар. 12:35 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz C220 -00

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
18 мар. 07:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 17:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 5

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
17 мар. 15:28 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Namesten stan

Број на соби: 2,5
Површина: 70
17 мар. 15:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz ML320

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 15:06 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A4 2.0tdi

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
17 мар. 15:01
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz 190 w201 2.5d

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 14:49
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 6 sportline

Година: 2011
Километража: 65 000 - 69 999
16 мар. 14:37 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток