Македонски | Shqip | English |
14 сеп 15:31 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Citroen AX dizel rezervni delovi

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг 18:20 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

BMW X3

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
19 јул 20:04 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

PEUGEOT 406 2.0 HDI 110KS TOP

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 јун 07:46 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Kalos 2006g PRODAVAM ili MENUVAM

1 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
10 јун 11:11 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

OPEL ASTRA 1.3 CDTI

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 ное 12:00 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

VW Golf 5

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
14 ное 20:30 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 сеп 19:48 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Fiat Linea

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
03 авг 19:41 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Ford Mondeo

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр 09:09 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

BMW 320 E46

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
26 дек 22:40 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

OPEL OMEGA 2.0 DTI REDIZAIN

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
23 дек 19:35 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Opel Astra -92 itno

21 000 МКД

Година: 1992
Километража: 25 000 - 29 999
21 окт 22:00 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Renault Twingo -98

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
25 авг 21:04 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

VW Golf 5 -05

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар 05:22 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

OPEL Astra 1.6 Benzin Plin -92

750 ЕУР

Година: 1992
Километража: 20 000 - 24 999
01 окт 17:55 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

VW Buggy -70

500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 60 000 - 64 999
15 сеп 23:14 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Peugeot 405 -92

300 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
11 сеп 01:30 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Peugeot 405 -91

400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток