Македонски | Shqip | English |
21 мај 16:11
Link:
Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Daewoo Espero

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999

23 мај 22:21 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Stan vo Star Dojran

21 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
21 мај 16:11 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Daewoo Espero

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 14:15 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vila vo Star Dojran

Број на соби: 7
Површина: 120
11 апр. 09:50 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Ford Mondeo avtomatik

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
05 апр. 19:20 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Opel Corsa

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
28 мар. 00:34 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Star Dojran

Број на соби: 6
Површина: 100
28 мар. 00:33 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka od 100m2 vo Star Dojran

Број на соби: 6
Површина: 100
17 мар. 18:06 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Citroen Xantia ITNO

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 11:35 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Ford Mondeo

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 21:24 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

KUKA VO STAR DOJRAN

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
27 јан. 16:19 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Mercedes-Benz A170 CDI

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 11:16 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Dojran

650 ЕУР

Број на соби: > 10
26 дек. 17:43 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

AUDI A6 2.5 TDI 180ks Quattro BG Tabli.ZAMENA

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток