Македонски | Shqip | English |
Денес 01:55
Link:
Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan vo Gevgelija

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70

Денес 16:28 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Namesten stan

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Денес 01:55
Link:
Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan vo Gevgelija

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 17:40 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se iznajmuva stan pod kirija

130 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
23 мај 23:44 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava vednas vseliv stan vo centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
23 мај 23:23 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
23 мај 22:21 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Stan vo Star Dojran

21 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
23 мај 17:43 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan od 61m2 vo Gevgelija

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
22 мај 18:20 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Богданци

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
21 мај 23:36 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava namesten stan 60m2

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
09 мај 14:14 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Sprat od kuka so poseben vlez i garaza

499 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 130
06 мај 19:24 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

SE IZDAVA KAT OD KUKA 106m2

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 мај 14:15 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vila vo Star Dojran

Број на соби: 7
Површина: 120
21 апр. 23:52 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Luksuzno opremen sprat od kuka

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток