Македонски | Shqip | English |

23 мај 23:23 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
22 мај 18:20 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Богданци

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
09 мај 14:14 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Sprat od kuka so poseben vlez i garaza

499 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 130
06 мај 19:24 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

SE IZDAVA KAT OD KUKA 106m2

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 мај 14:15 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vila vo Star Dojran

Број на соби: 7
Површина: 120
21 апр. 23:52 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Luksuzno opremen sprat od kuka

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
10 апр. 09:41 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava namestena kuka

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
07 апр. 13:54 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

APARTMAN VO GEVGELIJA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
28 мар. 00:34 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Star Dojran

Број на соби: 6
Површина: 100
28 мар. 00:33 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka od 100m2 vo Star Dojran

Број на соби: 6
Површина: 100
18 фев. 21:24 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

KUKA VO STAR DOJRAN

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
26 јан. 12:27 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Богданци

Karabina vo Bogdanci

Број на соби: 6
Површина: 200
24 јан. 00:19 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava apartman na prizemje 50m2

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
18 јан. 11:16 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Dojran

650 ЕУР

Број на соби: > 10
15 дек. 18:39 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava sprat od kuka polunamesten

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
27 ноем. 17:08 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Kuka karabina vo Gevgelija

Број на соби: 8
Површина: 200
15 ноем. 13:47 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

SE IZNAJMUVA KUKA OD 60m2 VO GEVGELIJA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
18 окт. 12:47 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vikendica vo Star Dojran

Број на соби: 4
Површина: 80
05 окт. 10:20 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA HOUSE FOR RENT

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
Кон почеток