Македонски | Shqip | English |
20 јан. 18:07
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes Benz C 200 cdi MK registriran 114.000 km

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
20 јан. 20:27
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 320 edition

13 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:12
Линк
Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

STAN ZA KRATOK PRESTOJ

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80

26 авг. 12:13 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Golf -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 14:59 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se izdavaat sobi i apratman Vila Mario Star

Број на соби: 4
Површина: 120
25 авг. 08:51 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FORD GALAXY EVTINO

2 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 01:09 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se iznajmuva stan vo Gevgelija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
23 авг. 21:16 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava namestena kuka

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
22 авг. 15:25 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FORD FIESTA

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 30 000 - 34 999
21 авг. 18:20 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

BMW X3

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
19 авг. 19:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Golf 3

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 12:56 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
08 авг. 19:27 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Opel Astra h 1,4bensinec

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток