Македонски | Shqip | English |
25 мај 01:55
Линк
Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan vo Gevgelija

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
21 мај 16:11
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Daewoo Espero

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999

25 мај 11:38 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 01:55
Линк
Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan vo Gevgelija

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
25 мај 01:09 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Opel Astra 1.7dcti

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
24 мај 18:38 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

TOYOTA AURIS 2.0 D4D DIZEL FULL OPREMA -07

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
24 мај 16:25 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

AUDI A4 2.0 -07

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 09:31 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

OPEL ASTRA 1.9 COSMO SPORT NOVA

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
22 мај 21:17 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Ford Cougar 2.5 V6

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
22 мај 14:37 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320d E90

6 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 23:36 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava namesten stan 60m2

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
21 мај 21:03 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Astra 1.7 CDTI 110ks

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
21 мај 16:11 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Daewoo Espero

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 09:13 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW LUPO 1.4 TDI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 09:05 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW POLO 1.9 TDI 100 KS

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 01:53 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FORD FIESTA 1.4TDCI -06

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 19:13 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90KS -07 SERVISNA KNISKS

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 19:46 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa D -08

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
18 мај 13:55 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Bmw e36 318i evtinooo

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток