Македонски | Shqip | English |

16 мај 13:26 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Mercedes-Benz W210 E220 CDI

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 06:22 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel corsa 1.7tdi 2003

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
13 мај 15:14
Link:
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Yugo 45 -91

55 000 МКД

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
11 мај 11:42 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat itno

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 14:14 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Sprat od kuka so poseben vlez i garaza

499 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 130
07 мај 12:41 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Beetle 1.6 TDI

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
06 мај 19:24 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

SE IZDAVA KAT OD KUKA 106m2

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
05 мај 21:34 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz M-Klasse ML63 6.2-510 AMG -06 1280

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
04 мај 14:15 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vila vo Star Dojran

Број на соби: 7
Површина: 120
03 мај 02:13 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Ford Siera1.8 dizel

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
02 мај 21:39 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Mercedes-Benz 220 cdi w211 classic

5 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
30 апр. 15:10 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 525 REG DO 9ti MESEC SO ZEL KART

1 650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 11:37 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW UP 1.0 44 KW

5 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
27 апр. 00:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Ford Fiesta

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток