Македонски | Shqip | English |
20 јан. 18:07
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes Benz C 200 cdi MK registriran 114.000 km

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
20 јан. 20:27
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 320 edition

13 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:12
Линк
Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

STAN ZA KRATOK PRESTOJ

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80

15 дек. 18:39 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava sprat od kuka polunamesten

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
11 дек. 15:16 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

MERCEDES E220 CDI

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
10 дек. 12:27 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Lada Niva

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1984
Километража: 30 000 - 34 999
06 дек. 12:58 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Citroen Xsara Picasso

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
04 дек. 17:21 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

STAN VO S.STOJAKOVO

15 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 дек. 12:37 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Daihatsu Sirion 1.3

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
02 дек. 22:41 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Laguna 2.2 dci 150 hp

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
27 ноем. 14:46 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

SE IZDAVA KOMOTEN UBAV STAN

300 МКД Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 140
25 ноем. 15:44 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Apartmani sobi za kratok prestoj short term apar

1 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 50
Кон почеток