Македонски | Shqip | English |

08 фев. 10:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 3.0 D

8 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев. 08:41 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 520I

2 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 15:31 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava nov stan

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
06 фев. 10:46 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

STAN ZA KRATOK PRESTOJ

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
04 фев. 21:15 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava namesten stan vo Gevgelija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
04 фев. 12:02 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Dacia Logan

850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 фев. 13:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Volvo V40 1.9 TDI

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 02:38 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

BMW!!! Top Sostojba \\\\\

9 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 18:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat CC

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
29 јан. 01:46 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

NISAN ALMERA 2.2 DI

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 16:19 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Mercedes-Benz A170 CDI

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток