Македонски | Shqip | English |

28 мар. 00:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Ford Escort 1.8td

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 00:32 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT itno

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
27 мар. 16:55 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A8 3.0 TDi Tiptronic Air Suspension Greece

8 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 мар. 13:55 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3 2.0tdi

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 08:59 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Dacia Logan

550 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 мар. 18:06 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Citroen Xantia ITNO

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 15:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz ML320

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 15:06 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A4 2.0tdi

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
16 мар. 14:37 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток