Македонски | Shqip | English |

25 дек. 15:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Land Rover

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
21 дек. 10:56 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Golf IV

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 11:17 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Doblo

2 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
15 дек. 18:39 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava sprat od kuka polunamesten

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
11 дек. 15:16 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

MERCEDES E220 CDI

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
10 дек. 12:27 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Lada Niva

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1984
Километража: 30 000 - 34 999
06 дек. 12:58 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Citroen Xsara Picasso

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
04 дек. 17:21 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

STAN VO S.STOJAKOVO

15 000 ЕУР

Број на соби: 2
02 дек. 22:41 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Laguna 2.2 dci 150 hp

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток