Македонски | Shqip | English |

14 мар. 15:01 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Chevrolet Captiva

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
14 мар. 12:28 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Peugeot 807 2.2 HDI Diesel -04

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
09 мар. 23:16 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

OPEL ASTRA

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
08 мар. 19:57 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Peugeot 307 2.0hdi

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 19:53 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Opel Vectra

1 100 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 13:42 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Opel Corsa 1.3 CDTI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 11:35 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Ford Mondeo

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 06:50 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FIAT TIPO 1.4 PLIN +klima

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток