Македонски | Shqip | English |

26 фев. 19:44 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vikendica vo Star Dojran

Број на соби: 8
Површина: 120
24 фев. 18:49 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes E 220 -98

3 000 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
22 фев. 12:51 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW GOLF 4 1.9TDI 116ks -00 PERFEKTEN

3 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
19 фев. 18:14 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

DAEWOO Lanos 1.5SX -98

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
19 фев. 17:41 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Doblo -01

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев. 15:55 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Opel Kombo 1.7dti -03

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 00:47 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Volvo S 40 1.9Dci -03

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 08:22 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

MERCEDES E 270 CDI ELEGANCE -01

5 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 17:20 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

AUDI A6 2.5 TDI -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 фев. 16:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

RENAULT SCENIC 1.9 DTI -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 20:00 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

RENAULT LAGUNA 1.9 DCI -02

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев. 17:38 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW GOLF 4 1.9 T(DI) 116 ks -00 KOLATA E ODLICNA

3 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток