Македонски | Shqip | English |

11 мар. 14:11 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FIAT PUNTO 1.9 JTD -03

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
11 мар. 13:56 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Kuka od 150m2 vo Miravci

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
11 мар. 13:34 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

RENAULT ESPACE 2,2 DCI -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 14:46 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Frontera 4x4 -01

4 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
05 мар. 17:43 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Peugeot 406 - 00

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 17:19 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

AUDI A6 -01

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 18:49 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes E 220 -98

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
22 фев. 12:51 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW GOLF 4 1.9TDI 116ks -00 PERFEKTEN

3 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
19 фев. 18:14 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

DAEWOO Lanos 1.5SX -98

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
19 фев. 17:41 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Doblo -01

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток