Македонски | Shqip | English |

22 јан. 22:23 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4 1.9 TDI 90ks -99

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 20:01 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Daewoo Lanos -00

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
22 јан. 18:37 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Zafira 2.0 dti -02

3 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 21:49 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renalut Espace - 05

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
16 јан. 22:58 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FIAT PUNTO 1.9 JTD -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
12 јан. 19:20 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW SHARAN 1.9 TDII-85 KW -98

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 16:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Sharan 1.9 TDII -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 15:29 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Espace -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 18:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

PEUGEOT 307 2.0 HDI 90 KS FUL -01

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 18:00 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Seat Ibiza - 08

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
09 јан. 23:17 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW SHARAN 1.9 TDII-85 KW -97

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 16:52 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Daewoo Espero -95

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 15:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FORD FOCUS C-MAX -04

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
07 јан. 15:45 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Passat -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток