Македонски | Shqip | English |
20 јан. 20:27
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 320 edition

13 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 18:07
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes Benz C 200 cdi MK registriran 114.000 km

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 18:12
Линк
Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

STAN ZA KRATOK PRESTOJ

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80

08 окт. 18:56 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Stilo 19

1 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 11:17 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Audi A3

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 10:20 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA HOUSE FOR RENT

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
04 окт. 11:19 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Audi A3 -00

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 21:32 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Astra

1 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
25 септ. 18:43 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA HOUSE FOR RENT

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
24 септ. 12:11 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Peugeot 107

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
23 септ. 00:57 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat 2.0 TDI

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
20 септ. 21:00 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan vo blizina na Zeleznicka stanica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
19 септ. 22:42 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 525 D

18 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток