Македонски | Shqip | English |

22 фев. 14:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz E 320 cdi

6 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 21:24 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

KUKA VO STAR DOJRAN

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 фев. 17:31 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VOLVO V 50 2.0 150 ks

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 12:20 Претпријатие Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Opel Astra 1.7 dcti

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
17 фев. 15:22 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 X-drive 3.5d -11

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 02:23 Претпријатие Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT 1.6 TDI -12

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев. 22:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

SKODA OCTAVIA 1.6TDI

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 19:40 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 530d moze zamena za vozilo do 5000e

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 10:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 3.0 D

8 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев. 08:41 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 520I

2 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 15:31 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava nov stan

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
06 фев. 10:46 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

STAN ZA KRATOK PRESTOJ

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
Кон почеток